KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10603496
nr 1060 3496
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Bygata, 57x75
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:23:53
28/9 19:56:38